Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Roestvrijstalen prismatische steunen - 2 stuks.
3,95 €
1,98 EUR/st.
Roestvrije prismatische veertjes - 0,5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Roestvrije prismatische veertjes - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Elektrisch verwarmingselement voor distilleerders, 2000 W
54,14 € 29,51 €
29,51 EUR/st.
Dwarsstangen voor houten rookovens (450mm) 4 stuks.
12,68 € 12,44 €
3,11 EUR/st.
Stangen voor rookovens van multiplex, lengte 46 cm, Ø 1 cm, 4 st.
Balken voor metalen rookkasten (455mm) 4 stuks.
Rooster voor elektrische rookoven dragON 330345
9,97 €
9,97 EUR/st.
Schoorsteen voor stalen dragON-rookovens
15,12 €
15,12 EUR/st.