Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 10 stuks
2,80 € 2,51 €
0,25 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 100 stuks
19,75 € 18,29 €
0,18 EUR/st.
Kurk van kurk 25/22 mm 20 stuks
5,24 €
0,26 EUR/st.
Kurk van kurk 21/16 mm 50 stuks
10,85 € 10,24 €
0,20 EUR/st.
Kurk van kurk 21/16 mm 20 stuks
4,70 € 4,46 €
0,22 EUR/st.
Kurk van kurk 21/16 mm 10 stuks
2,60 € 2,51 €
Kurk van kurk 55/46mm
1,56 € 1,36 €
1,36 EUR/st.
Kurk van kurk 40/33 mm
0,97 €
0,97 EUR/st.
Kurk van kurk 33/30 mm
0,66 €
0,66 EUR/st.
Kurk van kurk 65/56 mm
2,26 € 2,05 €
2,05 EUR/st.
Kurk van kurk 50/43 mm
1,19 € 1,12 €
1,12 EUR/st.
Kurk van kurk 35/30 mm
0,75 €
Kurk van kurk 30/25 mm
0,46 €
0,46 EUR/st.