Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Mechanische sluiting van draad fi40 mm - 3 stuks
2,51 €
0,84 EUR/st.
Mechanische sluiting van draad fi25 mm - 5 stuks
1,41 € 1,07 €
0,21 EUR/st.
Saturator voor water en dranken + 10 patronen
41,70 €
41,70 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi 28/18 mm - zwart, 8 stuks.
1,76 €
0,22 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 10 stuks
2,80 € 2,51 €
0,25 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 48/51 mm met sluiting
1,05 €
Kurk voor ballon fi 44/48 mm met sluiting
0,97 €
0,97 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 37/41 mm met sluiting
0,83 €
0,83 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 40/43 mm met sluiting
Kurk voor ballon fi 26/28 mm met sluiting
0,75 €
0,75 EUR/st.