Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Afdichtingen voor vaten 5, 10, 20 L - 2 stuks
5,97 € 5,36 €
2,68 EUR/st.
Siliconen afdichting voor deksel van 30 L container
7,68 €
7,68 EUR/st.
AFDICHTINGEN VOOR WECK-POTTEN FI110MM - 20ST.
4,85 €
0,24 EUR/st.
Afdichtring voor deksel van Browin snelkookpanzet 4 en 6 L (nr 340209)
5,85 €
5,85 EUR/st.
Afdichtring voor deksel van Browin snelkookpannen 6 en 8 L (nr 340206 en 8340208)
Pakking voor kijkglas van modulaire distilleerder
2,78 €
2,78 EUR/st.
Pakking voor 4 kg verticale vulmachine
4,17 €
4,17 EUR/st.
SET: VEERTJES+AFDICHTINGEN WECK FI110MM -10ST
6,44 €
6,44 EUR/st.
Siliconen pakking voor deksel van 18 L container
6,39 €
6,39 EUR/st.
Vervangende pakkingen voor sealers 320620 en 320623
3,31 €
1,66 EUR/st.
Vervangende pakkingen voor vacuümsealer 320624
Klein plastic kraantje voor decoratief glas
5,39 €
5,39 EUR/st.
Pakking voor kraan in fermentatiecontainer. 2 stuks.
1,66 €
0,83 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 48/51 mm met sluiting
1,05 €
1,05 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 50/54 mm met sluiting