Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Potten 300 ml met gekleurd deksel fi 66 - 6 stuks
2,92 €
0,49 EUR/st.
Papieren potten 4,5x5x4,5 cm, 30 stuks
8,90 €
0,30 EUR/st.
Papieren potten 4,5 x 5 x 4,5, set van 5 stuks.
5,51 € 4,95 €
0,99 EUR/st.
Papieren potten 6 x 6 x 6, set van 5 stuks.
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/st.
Universele pottenopener
1,76 €
1,76 EUR/st.
AFDICHTINGEN VOOR WECK-POTTEN FI110MM - 20ST.
4,85 €
0,24 EUR/st.
Grijper voor potten
3,68 €
3,68 EUR/st.
Universele 2-in-1 opener voor potten fi 66 en 82
2,44 €
2,44 EUR/st.
Trechter voor potten 150/55 mm
2,39 €
2,39 EUR/st.
Trechter voor potten/ballonnen 160/40mm
Ronde etiketten fi 66,5mm voor deksels/potten - 20 stuks
2,14 €
0,11 EUR/st.
Ronde etiketten fi 50mm voor deksels/potten - 20 stuks
1,80 €
0,09 EUR/st.
Zwarte TO-deksels voor potten Ø 63/4, 10 st.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Pers - zeefje voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82
0,58 €
0,58 EUR/st.