Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Marina-fles 500 ml met kurk, 1 stuk
1,68 €
1,68 EUR/st.
Fles Dama.5 L met schroefdop
6,44 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Tafel Fles 1 L met dop fi28 - 4 stuks
5,27 €
1,32 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 500 ml, met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Dop voor Dama PET 5 L - 3 stuks
0,97 €
0,32 EUR/st.
Receptura-fles 250 ml, met zwarte schroefdop, 1 stuk.
0,88 €
0,88 EUR/st.
Fles „Szafirowa” 700 ml met schroefdop, 1 st.
1,36 €
1,36 EUR/st.