Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Marasca-fles 750 ml met schroefdop, 1 stuk
1,95 €
1,95 EUR/st.
Fles TO voor sap 750ml met dop fi43 - 6st.
5,60 € 5,34 €
0,89 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Olijfgroene wijnfles 0,75 L - verpakking van 8 stuks
Natuurlijke kurk, cilindrisch d.22x38 20st.-agglomeraat
3,22 €
0,16 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 10 stuks
2,80 € 2,51 €
0,25 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 100 stuks
19,75 € 18,29 €
0,18 EUR/st.
Fles Napoleon 500 ml met dop fi28, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles met dop 200 ml 10 stuks
7,56 € 6,78 €
0,68 EUR/st.
Fles Dama 3 l in omhulsel, met dop
6,46 €
6,46 EUR/st.
Fles Dama.5 L met schroefdop
6,44 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Fles Dama 2L in omhulsel, met dop
6,14 €
6,14 EUR/st.