Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles Dama.5 L met schroefdop
6,44 €
6,44 EUR/st.
Fles „Mrożona” 0,5 l met kurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Fles GLORIA 0,5 L, met gouden schroefdop Ø28, 1 stuk
1,29 €
1,29 EUR/st.
Decoratieve fles TYNKTURA 0,5 L, met lange zwarte schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk.
1,34 €
1,34 EUR/st.
Mandfles 5 L Dama met dop - zonder mand
6,04 €
6,04 EUR/st.
Platte fles 500 ml met schroefdop en fruitopdruk – motief 2
1,63 €
1,63 EUR/st.
Fles „Staromiejska” met paddenstoelkurk, 500 ml, 1 stuk
1,44 €
1,44 EUR/st.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop en opdruk „Cytrynówka”, model 1
1,88 €
1,88 EUR/st.
Tynktura-fles 500 ml met opdruk ‘Cytrynówka’ en schroefdop
Klasztorna fles 500 ml met schroefdop en opdruk „Cytrynówka”, ontwerp 2
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop en opdruk 'Fruit', motief 1
Dop voor Dama PET 5 L - 3 stuks
0,97 €
0,32 EUR/st.
Klubowa-fles 500 ml met gouden schroefdop, set van 6 stuks.
5,41 €
0,90 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 500 ml, met paddenstoelkurk, 1 stuk
Dama 5 L met schroefdop, kurk en waterslot – 4 stuks
20,97 €
5,24 EUR/st.