Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Decoratieve fles TYNKTURA 0,5 L, met lange zwarte schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk.
1,34 €
1,34 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 500 ml, met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 250 ml, met T-stopper, 1 stuk
1,17 €
1,17 EUR/st.
Fles TO voor sap 750ml met dop fi43 - 6st.
5,60 € 5,34 €
0,89 EUR/st.
Herbowa-fles 500 ml met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Flesje 50 ml met dop - 10 stuks
6,92 €
0,69 EUR/st.
Glazen vat 5 L, met brede vulopening, kurk, standaard en kraantje
24,63 €
24,63 EUR/st.
Glazen vat 3 L, met brede tuit, kurk, standaard en kraantje
15,36 €
15,36 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,00 €
0,75 EUR/st.
Daniels-fles 500 ml met schroefdop, opdruk “Bimber OLD”, 1 stuk
1,88 €
1,88 EUR/st.
Fles GLORIA 0,5 L, met gouden schroefdop Ø28, 1 stuk
1,29 €
1,29 EUR/st.
Receptura-fles 250 ml, met zwarte schroefdop, 1 stuk.
0,88 €
0,88 EUR/st.
Platte fles (heupfles) 500 ml met schroefdop, opdruk 'Bimber PRL', 1 stuk.
1,80 €
1,80 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Wyborny Trunek', 1 stuk.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.