Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
AFDICHTINGEN VOOR WECK-POTTEN FI110MM - 20ST.
4,85 €
0,24 EUR/st.
SET: VEERTJES+AFDICHTINGEN WECK FI110MM -10ST
6,44 €
6,44 EUR/st.
Afdichtingen voor vaten 5, 10, 20 L - 2 stuks
5,97 € 5,36 €
2,68 EUR/st.
Siliconen afdichting voor deksel van 30 L container
7,68 €
7,68 EUR/st.
Pakking voor kijkglas van modulaire distilleerder
2,78 €
2,78 EUR/st.
Pakking voor 4 kg verticale vulmachine
4,17 €
4,17 EUR/st.
Vervangende pakkingen voor sealers 320620 en 320623
3,31 €
1,66 EUR/st.
Vervangende pakkingen voor vacuümsealer 320624
Siliconen pakking voor deksel van 18 L container
6,39 €
6,39 EUR/st.
Klein plastic kraantje voor decoratief glas
5,39 €
5,39 EUR/st.
Pakking voor kraan in fermentatiecontainer. 2 stuks.
1,66 €
0,83 EUR/st.
Kraan voor fermentatiecontainer - draaibaar 2.0
3,66 €
3,66 EUR/st.
Fermentatiezakken - voor een vat van 240L - 3 stuks
4,61 €
1,54 EUR/st.
Fermentatiezakken - voor een vat van 130L - 3 stuks
3,53 €
1,18 EUR/st.
Fermentatiezak - voor vaten 65 en 80L - 5 stuks
3,49 €
0,70 EUR/st.