Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Distilleerdermodule - connector - fi 48,3 mm lang 500 mm
41,95 €
41,95 EUR/st.
Distilleerdermodule - connector - fi 48,3 mm lang 250 mm
29,75 €
29,75 EUR/st.
Mechanische sluiting van draad fi40 mm - 3 stuks
2,51 €
0,84 EUR/st.
$PRY Distilleerapparaat HawkStill KoudeVingers 60,3mm RegMoc
414,39 €
414,39 EUR/st.
Distilleerder module - kijker - fi 48,3mm lengte 100mm
39,51 €
39,51 EUR/st.
Tuindraad in zachte coating 8m x 3mm
2,12 €
0,27 EUR/m
Rookhaken - S, geslepen 3 mm x 150 mm, 15 stuks
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/st.
Dame Jeug 3 L, met metalen schroefdop fi 43 mm en handvat
5,83 €
5,83 EUR/st.
Zelfklevende labels 60x90 mm op flessen, wodka, 3 ontwerpen 20 stuks
2,43 € 1,56 €
0,08 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
3,65 € 3,41 €
0,68 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, geslepen punten, 3 mm x 100 mm, 5 stuks
3,02 € 3,00 €
0,60 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, 45° afgeschuind, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
2,78 €
0,56 EUR/st.
Boomgaardslang, donker groene rubber, 25 m x 3 mm
4,21 € 2,78 €
2,78 EUR/st.
HawkStill Distilleerapparaat "Koude Vingers" 60 L, met kolom fi 60,3mm
365,61 €
365,61 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL Aabratek 2.3 60 L WiFi
487,32 €
487,32 EUR/st.