Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi 28/18 mm - zwart, 8 stuks.
1,76 €
0,22 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Klasztorna fles 500 ml met schroefdop en opdruk „Cytrynówka”, ontwerp 2
1,63 €
1,63 EUR/st.
Kloosterfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstboom', 1 stuk.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop, opdruk „Kerstman”, 1 st.
Heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Nalewka domowa', 1 stuk
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, zwart, 20 stuks
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/st.
Zwarte TO-deksels voor potten Ø 63/4, 10 st.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi 82/6 Folk zwart - 10 stuks
1,85 € 1,53 €
Deksel fi 43/4 zwart - 10st
1,34 €
0,13 EUR/st.
Deksel fi 66/4 zwart - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Deksel fi 66/4 zwart Folk - 10 stuks
Deksel fi 53/4 zwart - 10 stuks
1,36 € 1,12 €
0,11 EUR/st.
Zwart vleeswaren net met afmetingen 18 cm x 5 m, met thermische weerstand tot 220°C
4,21 € 3,95 €
0,79 EUR/m