Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gieters voor planten, zwart transparant, 400 ml, 2 stuks
4,26 € 3,07 €
1,53 EUR/st.
Plantengieter – zwart bordje met keramische voet, 200 ml
3,68 € 2,39 €
2,39 EUR/st.
Plantengieter – zwart bord, 200 ml
1,36 € 0,53 €
0,53 EUR/st.
Gietballen voor planten, zwart transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.
Gieter voor planten, matzwart met keramische voet, 400ml
3,68 €
3,68 EUR/st.
Gietballen voor planten, matzwart, met kurk, 400ml, 4 stuks
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/st.
Gietbal voor planten, matzwart met keramische voet (in verpakking) 400 ml
4,46 € 4,02 €
4,02 EUR/st.
Plantengieter - wit bord met keramische voet, 200 ml
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, zwart, 20 stuks
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/st.
Zwarte TO-deksels voor potten Ø 63/4, 10 st.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi 82/6 Folk zwart - 10 stuks
1,85 € 1,53 €
Deksel fi 43/4 zwart - 10st
1,34 €
0,13 EUR/st.
Deksel fi 66/4 zwart - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Deksel fi 66/4 zwart Folk - 10 stuks
Deksel fi 53/4 zwart - 10 stuks
1,36 € 1,12 €
0,11 EUR/st.