Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Thermometer voor conserven (0°C tot +100°C) 22cm
3,41 €
3,41 EUR/st.
Pers - zeefje voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82
0,58 €
0,58 EUR/st.
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Pers - zeef voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/st.
Etiketten voor conserven 84mm/46mm zelfklevend 30st.
1,09 € 1,00 €
0,03 EUR/st.
Universele pot 5 L
8,19 € 7,63 €
7,63 EUR/st.
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Universele pot 18 L
19,50 € 17,32 €
17,32 EUR/st.
Universele pot 10 L
10,61 €
10,61 EUR/st.
Pot twist off 150ml Vier hoeken fi 53 met zwart deksel, 6 stuks
5,34 €
0,89 EUR/st.
Pot twist off 120ml - Vier hoeken fi 53 met zwart deksel, 6 stuks
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/st.
Twist-off pot 30 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
4,31 € 4,05 €
0,40 EUR/st.