Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fermentatiezakken - voor een vat van 240L - 3 stuks
4,61 €
1,54 EUR/st.
Fermentatiezakken - voor een vat van 130L - 3 stuks
3,53 €
1,18 EUR/st.
Zak voor fermentatieproducten - voor een vat van 30L - 5 stuks
3,07 €
0,61 EUR/st.
Fermentatiezak - voor een vat van 5L - 5 stuks
1,27 €
0,25 EUR/st.
Fermentatiezak - voor een vat van 10L - 5 stuks
1,92 €
0,38 EUR/st.
Zak voor fermentatie - voor vat 20 L - 5 stuks
2,51 €
0,50 EUR/st.
Vierkant Vat van 50 L, wit, met handvatten 50 L
17,31 € 15,60 €
15,60 EUR/st.
Filterkolom van roestvrij staal, hangend, inclusief accessoires en actieve kool
44,39 €
44,39 EUR/st.
Glazen filtratiekolom in set met alcoholmeter, siliconenslang en kokosnootkool
28,53 €
28,53 EUR/st.
Plastic zakken voor hamkoker 0,8 kg - 20 stuks
2,55 € 1,95 €
0,10 EUR/st.
Geribbelde zakken voor vacumeermachine 25 x 35 cm, 50 stuks
10,56 €
0,21 EUR/st.
Geribbelde vacuümzakken voor vacuümsealer 15x20 cm, 50 stuks
3,88 €
0,08 EUR/st.
Filterzak voor likeuren met versterkte bodem
15,12 €
15,12 EUR/st.
Vervangende pakkingen voor vacuümsealer 320624
3,31 €
1,66 EUR/st.
Zwaartekrachtventiel voor kraan
3,60 €
3,60 EUR/st.