Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Schroefdoppen voor flessen Ø 28/18 - mix - 100 stuks
10,24 €
0,10 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi31,5/24 - goud - 6 stuks
2,36 €
0,39 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka recht met doppen - 8 stuks
7,68 €
0,96 EUR/st.