Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Elektronisch weerstation Soens - met draadloze sensor, wekker en lampje
18,78 €
18,78 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoate stalen, 1,8 m, fi 11 mm, 10 stuks
12,43 € 9,44 €
0,94 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,5 m, fi 11 mm, 10 stuks
10,33 € 8,51 €
0,85 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,2 m, fi 11 mm, 10 stuks
8,04 € 7,56 €
0,76 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 0,75 m, fi 8 mm, 10 stuks
5,65 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
Elektronisch weerstation – draadloos, met sensor, zwart
54,14 € 28,29 €
28,29 EUR/st.
Weerstation (RCC,DCF) - elektronisch, draadloos, verlicht, sensor, wit
48,04 € 25,12 €
25,12 EUR/st.
Elektronisch weerstation Soens - wit, met klok en kalender
10,24 €
10,24 EUR/st.
Weerstation van het merk Soens – elektronisch, met draadloze buitensensor
20,48 €
20,48 EUR/st.
Weerstation – elektronisch, sonde, zwart
8,12 €
8,12 EUR/st.
Elektronische kamerthermometer van Soens, zwart
7,68 €
7,68 EUR/st.
Weerstation - elektronisch, sonde, wit
Apeorello Dolce-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/st.
RCC weerstation, DCF – elektronisch, verlicht, draadloos, sensor, zwart
31,95 €
31,95 EUR/st.
Weerstation RCC, DCF – elektronisch, draadloos, verlichte sensor, wit
28,53 € 24,88 €
24,88 EUR/st.