Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
SET: VEERTJES+AFDICHTINGEN WECK FI110MM -10ST
6,44 €
6,44 EUR/st.
Pot TO Gurken 425 ml met gekleurde deksel fi 82/6 - 6 stuks
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/st.
Universele pottenopener
1,76 €
1,76 EUR/st.
Słoikówka - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Grijper voor potten
3,68 €
3,68 EUR/st.
Veren voor weckpotten 'traditioneel' – 10 stuks
4,73 €
0,47 EUR/st.
Twist-off deksels met opdruk – motief Keramiek 1, fi 82/6, 10 stuks
1,53 €
0,15 EUR/st.
4,66 €
4,66 EUR/st.
Dop fi 53 ruit - 10 stuks
1,12 €
0,11 EUR/st.