Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Roestvrijstalen rooster voor rookoven
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/st.
Rooster van roestvrij staal voor houten/multiplex rookoven dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/st.
Verwarmingselement voor rookoven - 2,7 kW
14,63 €
14,63 EUR/st.
Rooster met gaas voor rookoven
13,66 €
13,66 EUR/st.
Stangen voor rookovens van multiplex, lengte 46 cm, Ø 1 cm, 4 st.
12,68 € 12,44 €
3,11 EUR/st.
Verwarmingselement voor rookoven - 1,5 kW
11,07 € 11,05 €
11,05 EUR/st.
Gelbrandstof voor rookovenverwarmers 0,5 L
3,46 €
6,92 EUR/l
Gelbrandstof voor rookovens 1 L
6,31 €
6,31 EUR/l
Mobiele Basis voor rookoven dragON 330275
48,04 €
48,04 EUR/st.
Hoes voor elektrische rookoven dragON 330275
24,87 € 18,53 €
18,53 EUR/st.
Rooster voor elektrische rookoven dragON 330345
9,97 €
9,97 EUR/st.
Schoorsteen voor stalen dragON-rookovens
15,12 €
15,12 EUR/st.
rooster voor elektrische rookoven dragON 330275
Stalen ophangstangen voor elektrische rookoven dragON 330275, 4 stuks
6,39 €
1,60 EUR/st.
Dwarsstangen voor houten rookovens (450mm) 4 stuks.