Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Ronde etiketten fi 66,5mm voor deksels/potten - 20 stuks
2,14 €
0,11 EUR/st.
Universele 2-in-1 opener voor potten fi 66 en 82
2,44 €
2,44 EUR/st.
Pers - zeef voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/st.
Ronde etiketten fi 50mm voor deksels/potten - 20 stuks
1,80 €
0,09 EUR/st.
Potten 300 ml met gekleurd deksel fi 66 - 6 stuks
2,92 €
0,49 EUR/st.
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Deksel fi 66/4 zwart - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groenten op zwarte achtergrond - 10 stuks
Deksel fi 66/4 groenten op witte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groente gezichtjes - 10 stuks
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.
Deksel fi 66 bordeaux - 10 stuks
1,09 € 0,68 €
Pot 212ml fi66/4 met zwart deksel 6 stuks
3,77 € 3,04 €
0,51 EUR/st.
Deksel fi 66/4 zwart Folk - 10 stuks
Deksel fi 66/4 fruit op witte achtergrond - 10 stuks
Pot 250 ml fi 66/4 zwarte deksel - 6 stuks
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/st.