Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Twist-off pot 30 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
4,31 € 4,05 €
0,40 EUR/st.
Pot TO 90ml met gekleurde dek. fi43 - 6st.
4,53 € 3,88 €
0,65 EUR/st.
TO pot 40 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
Deksel fi 43/4 zwart - 10st
1,34 €
0,13 EUR/st.
Deksel fi 43 geruit - 10 stuks
Pot TO 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 3 stuks
3,23 € 2,58 €
0,86 EUR/st.
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Pot 250 ml fi 66/4 zwarte deksel - 6 stuks
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/st.
Pot TO 4 L en deksel fi 100 met handvat
4,63 € 3,90 €
3,90 EUR/st.
Pot TO 3 L en deksel fi 100 met handvat
4,70 € 3,07 €
3,07 EUR/st.
Pot twist off 150ml Vier hoeken fi 53 met zwart deksel, 6 stuks
5,34 €
0,89 EUR/st.
Pot TO Gurken 425 ml met gekleurde deksel fi 82/6 - 6 stuks
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/st.
Pot twist off 120ml - Vier hoeken fi 53 met zwart deksel, 6 stuks
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/st.
Rechte pot 545ml (fi 82) - met zwarte deksel, 6 stuks
6,22 €
1,04 EUR/st.