Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zak voor fermentatieproducten - voor een vat van 30L - 5 stuks
3,07 €
0,61 EUR/st.
Zak voor fermentatie - voor vat 20 L - 5 stuks
2,51 €
0,50 EUR/st.
Vat voor augurken 130 L blauw
46,33 € 42,44 €
42,44 EUR/st.
Pers - zeefje voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82
0,58 €
0,58 EUR/st.
Pers - zeef voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/st.
Pot 12 L met plastic deksel
11,48 €
11,48 EUR/st.
Glazen pot 8 L, met tang
9,46 € 7,88 €
7,88 EUR/st.
Pot 8 L met plastic deksel
9,92 € 7,41 €
7,41 EUR/st.
Pot 3 L met plastic deksel
5,19 € 4,27 €
4,27 EUR/st.
Pot TO 3 L en deksel fi 100 met handvat
4,70 € 3,07 €
3,07 EUR/st.
Pot 1,5 L, fi 82/6 met gekleurd deksel + tang
3,63 € 2,39 €
2,39 EUR/st.
Pot TO 2 L, fi 82/6 met gekleurd deksel + tang
3,97 € 3,07 €
Pot TO Gurken 425 ml met gekleurde deksel fi 82/6 - 6 stuks
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/st.
Pot TO 4 L, tang en kunststof deksel fi 100, met handvat
4,70 € 4,68 €
4,68 EUR/st.
Twist-off pot 3 L, tang en kunststof deksel fi 100, met handvat
3,72 € 3,70 €
3,70 EUR/st.