Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Slang voor het aftappen van wijn met pomp
6,39 €
6,39 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn met klem
4,73 €
4,73 EUR/st.
Borstel voor het wassen van ballonnen - groot
6,04 €
6,04 EUR/st.
Borstel voor het wassen van ballonnen - klein
5,80 €
5,80 EUR/st.
Kleine borstel voor het wassen van ballonnen
4,07 €
4,07 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Olijfgroene wijnfles 0,75 L - verpakking van 8 stuks
Kaasmat, 25x25 cm
3,58 € 2,78 €
2,78 EUR/st.
Fles GLORIA 0,5 L, met gouden schroefdop Ø28, 1 stuk
1,29 €
1,29 EUR/st.
Fles Miss Barku 500 ml met schroefdop, 1 stuk
3,55 € 2,63 €
2,63 EUR/st.
Klassieke sterkedrankfles 200 ml met gouden schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk
0,60 €
0,60 EUR/st.
Flesje 50 ml met dop - 10 stuks
6,92 €
0,69 EUR/st.
Marasca-fles 750 ml met schroefdop, 1 stuk
1,95 €
1,95 EUR/st.