Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Distilleermodule - distilleerpapegaai
34,14 €
34,14 EUR/st.
Irrigatieballen voor planten, wit doorschijnend met kurk, 400ml, 4 stuks
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/st.
Gietballen voor planten, matzwart, met kurk, 400ml, 4 stuks
Bewateringsbollen voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.
Gietballen voor planten, zwart transparant, 400 ml, 4 stuks
Bewateringsballen voor planten, groen transparant, 400 ml, 4 stuks
Gietballen voor planten, transparant, 400 ml, 2 stuks
4,27 €
2,13 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, groen transparant, 400 ml, 2 stuks
Bewateringsbollen voor planten, matzwart, 400 ml, 4 stuks
4,43 € 3,56 €
0,89 EUR/st.
Gieters voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 2 stuks
4,26 € 3,07 €
1,53 EUR/st.
Gieters voor planten, zwart transparant, 400 ml, 2 stuks
Bewateringsbollen voor planten, matzwart, 400 ml, 2 stuks
2,61 €
1,30 EUR/st.
Display voor de hawkSTILL Wi-Fi distillatiethermometer
42,44 €
42,44 EUR/st.
Elektronische thermometer in frame - voor distilleerapparaten (-50°C tot +110°C)
5,14 €
5,14 EUR/st.
Sonde voor keukenthermometer (185800, 185909)
6,92 €
6,92 EUR/st.