Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vierkant Vat voor 40 L, wit, met handvatten, Sterk
15,11 € 13,66 €
13,66 EUR/st.
Fermentatievat 40L - wit, handvatten
15,11 € 12,44 €
12,44 EUR/st.
Aftapkraan voor vaten 40 L, 60 L, 130 L, 240 L
4,27 €
4,27 EUR/st.
Schroefdeksel voor vierkante vaten 30, 40 en 50 L, Ø 22 cm
3,58 €
3,58 EUR/st.
Vat voor kool 85 L, met drukring, blauw, Sterk
35,85 € 30,49 €
30,49 EUR/st.
Vat voor kool 60 L, met drukring, blauw, Sterk
31,95 € 27,56 €
27,56 EUR/st.
Essentie met rum smaak voor 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Frambozenessence met natuurlijk aroma voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Citroen-essence met natuurlijke aroma's voor 4 L - 40 ml
Essence met Kersensmaak voor 4 L - 40 ml
Essence met kokossmaak voor 2 L - 40 ml
Smaakessence - brandewijn voor 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Koffie-essence met natuurlijke aroma's voor 4 L - 40 ml
3,19 EUR/st.
Gold Essence met Jamaica Rum smaak voor 4 L, 40 ml
Essentie Jänek Majster voor 4 L, 40 ml