Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Universele pot 18 L
19,50 € 17,32 €
17,32 EUR/st.
Universele pot 10 L
10,61 €
10,61 EUR/st.
Universele pot 8 L
11,12 € 9,00 €
9,00 EUR/st.
Universele pot 5 L
8,19 € 7,63 €
7,63 EUR/st.
Universele pottenopener
1,76 €
1,76 EUR/st.
Universele 2-in-1 opener voor potten fi 66 en 82
2,44 €
2,44 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met zwart deksel 6 stuks
4,60 € 3,31 €
0,55 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met bordeauxrood deksel 6 stuks
4,46 € 3,31 €
Pot 212ml fi66/4 met zwart deksel 6 stuks
3,77 € 3,04 €
0,51 EUR/st.
Pot 250 ml fi 66/4 zwarte deksel - 6 stuks
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gouden deksel fi 82/6 - 6 stuks.
3,95 €
0,66 EUR/st.
Twist-off pot 500 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,49 €
0,58 EUR/st.
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Pot 4 L, gekleurd deksel + vork of tang
4,72 € 4,53 €
4,53 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot, 8 L
4,58 € 4,31 €
4,31 EUR/st.