Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Tuindraad in zachte coating 5m x 5mm
3,07 € 2,73 €
0,55 EUR/m
Tuindraad in zachte coating 8m x 3mm
2,12 €
0,27 EUR/m
Platte tuindraad, PVC-gecoat 50m x 2mm
1,63 €
0,03 EUR/m
Mobiele Basis voor rookoven dragON 330275
48,04 €
48,04 EUR/st.
Schoorsteen voor stalen dragON-rookovens
15,12 €
15,12 EUR/st.
Stangen voor rookovens van multiplex, lengte 46 cm, Ø 1 cm, 4 st.
12,68 € 12,44 €
3,11 EUR/st.
Houten rookkast 60 cm, met vuurhaard
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/st.
Gegalvaniseerde draad 50m x 0,8mm
2,21 € 2,05 €
0,04 EUR/m
Kampvuur driepoot met rooster, 150 cm
36,83 €
36,83 EUR/st.
Gasbarbecue dragON BBQ201, 18,8 kW, zilver
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/st.
Gasbarbecue dragON BBQ101, 11,7 kW, zwart-zilver
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/st.
Sonde voor keukenthermometer (185800, 185909)
6,92 €
6,92 EUR/st.
Balken voor metalen rookkasten (455mm) 4 stuks.
Stalen ophangstangen voor elektrische rookoven dragON 330275, 4 stuks
6,39 €
1,60 EUR/st.
Bierfles 0,5 L - verpakking van 8 stuks
3,60 € 3,41 €
0,43 EUR/st.