Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Deksel fi 82/6 Folk, 10 stuks
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Schroefdop fi 82/6 wit - 10 stuks
1,85 € 1,46 €
Dop fi 66 goud - 10 stuks
1,29 € 1,10 €
0,11 EUR/st.
Schroefdop fi 100 wit - 10 stuks
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/st.
Deksel fi 100 bordeaux - 10 stuks
3,43 € 2,63 €
0,26 EUR/st.
Schroefdop fi 100 goud - 10 stuks
3,68 € 2,39 €
0,24 EUR/st.
Schroefdop fi 82/6 goud - 10 stuks.
1,72 € 1,36 €
0,14 EUR/st.
Twist-off fles 330 ml met dop fi43 en kleurrijke opdruk - 6 stuks
5,83 €
0,97 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfoor" met bordeauxrode deksel fi 82/6, 6 stuks
Twist-off pot 212 ml, fi 66 - 12 stuks
5,99 € 4,61 €
0,38 EUR/st.
Twist-off pot 30 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
4,31 € 4,05 €
0,40 EUR/st.
Twist-off pot 4 L en kunststof deksel fi 100 met handvat
3,90 €
3,90 EUR/st.
Twist-off pot 3 L, tang en kunststof deksel fi 100, met handvat
3,72 € 3,70 €
3,70 EUR/st.