Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Twist-off fles 330 ml met dop fi43 en kleurrijke opdruk - 6 stuks
5,83 €
0,97 EUR/st.
Plastic dop fi 100 twist-off met gat en kurk
2,02 €
2,02 EUR/st.
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Deksel fi 82/6 Folk, 10 stuks
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi 43 geruit - 10 stuks
1,34 €
0,13 EUR/st.
Dop fi 66 Folk - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Deksel fi 66 paddenstoelen 2 - 10st.
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Schroefdop fi 82/6 wit - 10 stuks
1,85 € 1,46 €
Dop fi 66 honingraat - 10 stuks
1,24 € 0,80 €
Schroefdop fi 100 wit - 10 stuks
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/st.
Schroefdop fi 100 goud - 10 stuks
3,68 € 2,39 €
0,24 EUR/st.
Deksel fi 66 ruit - 10 stuks
Dop fi 66 goud - 10 stuks
1,29 € 1,10 €
0,11 EUR/st.
Schroefdop fi 82/6 goud - 10 stuks.
1,72 € 1,36 €
0,14 EUR/st.
Deksel fi 100 zwart - 10 stuks