Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Boomgaardslang, donker groene rubber, 25 m x 3 mm
4,21 € 2,78 €
2,78 EUR/st.
Vogelverschrikker - reflecterende tape, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/st.
Reflecterende vogelafschrikhanger - uil met belletjes
2,78 €
Vogelverschrikker – reflecterende spiralen in zilverkleur, 6 stuks
2,88 €
0,48 EUR/st.
Pot TO 150 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
5,34 €
0,89 EUR/st.
Twist-off pot 30 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
4,31 € 4,05 €
0,40 EUR/st.
Pot TO 190ml met gekleurde deksel fi 53 - 8 stuks
3,95 €
0,49 EUR/st.
Voedselemmer GWIOZDA - met deksel, 10 L
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 6 m x 6 m
3,88 €
3,88 EUR/st.
Net voor bescherming tegen vogels, groen, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Net voor vogelbescherming, groen, 2 m x 5m
1,07 €
0,21 EUR/m
Pot Amfora 580 ml (fi 82) met zwart deksel 6 stuks
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.