Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bewateringsballen voor planten, groen transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.
Bewateringsbollen, transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 5,83 €
1,46 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, groen transparant, 400 ml, 2 stuks
4,27 €
2,13 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 4 stuks
Drievoudige bewateringsbal (driekamer), transparant roze, 600 ml
2,21 € 0,95 €
0,95 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant kleurloos, met keramische voet, 600 ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant groen met keramische voet, 600ml
Gietballen voor planten, zwart transparant, 400 ml, 4 stuks
Gieters voor planten, zwart transparant, 400 ml, 2 stuks
4,26 € 3,07 €
1,53 EUR/st.
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant kleurloos, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/st.
Drievoudige gietersbol (driekamer), transparant groen, 600 ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant blauw, 600 ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant geel, 600 ml
Plantenbesproeier – transparant blad met keramische voet, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/st.
Universele transparante thermometer, zelfklevend (-50°C tot +50°C)
2,02 €
2,02 EUR/st.