Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Metalen muizenvanger - levende vangkooi
8,07 € 7,24 €
7,24 EUR/st.
Muizenval – levend vangkooi, transparant, 2 stuks
9,80 € 7,88 €
3,94 EUR/st.
Elektrische muizenverjager
6,04 € 4,85 €
4,85 EUR/st.
Marter- en knaagdierverjager voor auto's en binnenruimtes (ultrasoon + LED)
19,27 €
19,27 EUR/st.
Marter- en knaagdierafschrikmiddel voor de auto (ultrasoon)
16,34 €
16,34 EUR/st.
Spikes tegen vogels, op plastic strip, 10 stuks
21,95 €
2,19 EUR/st.
Net voor bescherming tegen vogels, groen, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Net voor vogelbescherming, groen, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 6 m x 6 m
3,88 €
3,88 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 2 m x 5m
1,07 €
0,21 EUR/m
Vogelverschrikker – reflecterende spiralen in zilverkleur, 6 stuks
2,88 €
0,48 EUR/st.
Hartvormige kaasvorm voor 100 g
0,56 €
0,56 EUR/st.
UVA insectendodende lamp 20 W, zwart
34,38 € 30,49 €
30,49 EUR/st.
Spikes voor vogels, op metalen strip, 10 stuks
21,46 €
2,15 EUR/st.