Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Tuinbouw entape voor enten, transparant, 100 m x 3 cm
1,53 €
1,53 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 6 m x 6 m
3,88 €
3,88 EUR/st.
Net voor bescherming tegen vogels, groen, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Net voor vogelbescherming, groen, 2 m x 5m
1,07 €
0,21 EUR/m
Thermometer voor conserven (0°C tot +100°C) 22cm
3,41 €
3,41 EUR/st.
Pot TO 500 ml met gouden deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,39 €
0,57 EUR/st.
Pot met een inhoud van 212 ml, met gekleurde deksels ø 66.
3,77 € 3,17 €
0,53 EUR/st.
Potten 300 ml met gekleurd deksel fi 66 - 6 stuks
2,92 €
0,49 EUR/st.
Glazen container 545 ml, met deksel om op te hangen
1,95 €
1,95 EUR/st.
Glazen container 350 ml, met deksel om op te hangen
1,39 €
1,39 EUR/st.
Glazen container 235 ml, met deksel om op te hangen
1,10 €
1,10 EUR/st.
Plukker voor kleine vruchten, metalen zwart
21,22 €
21,22 EUR/st.
Plukker voor kleine vruchten, metalen groen