Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Tafel Fles 1 L met dop fi28 - 4 stuks
5,27 €
1,32 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Fles Napoleon 500 ml met dop fi28, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Tafel kroonkurkapparaat "2000" met blokkeersysteem
49,02 €
49,02 EUR/st.
Heupfles 500 ml met dop, 6 stuks
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Bimber', 1 stuk
2,02 € 1,63 €
1,63 EUR/st.
Daniels-fles 500 ml met schroefdop, opdruk “Bimber OLD”, 1 stuk
1,88 €
1,88 EUR/st.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop, opdruk „Kerstman”, 1 st.
1,63 €
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk „Nalewka domowa”, 1 stuk
1,02 €
1,02 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk ‘Aapje’, 1 stuk
Heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Nalewka domowa', 1 stuk
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop - 6 stuks
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstballen', 1 stuk
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk "Paasei", 1 stuk.
0,00 EUR/st.