Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Flesje ‘Maluch’ met goudkleurige schroefdop, 40 ml, 10 stuks
4,41 €
0,44 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop en opdruk „Cytrynówka” – design 1
1,17 €
1,17 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 250 ml, met T-stopper, 1 stuk
Heupfles 200 ml met schroefdop en opdruk "Fruit" – motief 2
1,02 €
1,02 EUR/st.
Flesje 50 ml met dop - 10 stuks
6,92 €
0,69 EUR/st.
Essence met espressosmaak, voor 4 L, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/st.
Smaakessentie Reserve Brandy, 40 ml, voor 4 L
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk „Nalewka domowa”, 1 stuk
Heupfles type likeurfles 100 ml 10 stuks
4,87 € 3,56 €
0,36 EUR/st.
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Essentie met mirabelsmaak 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/st.
Essence met aardbeiensmaak, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Weerstation RCC, DCF – elektronisch, draadloos, verlichte sensor, wit
28,53 € 24,88 €
24,88 EUR/st.