Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Flesje ‘Maluch’ met goudkleurige schroefdop, 40 ml, 10 stuks
4,41 €
0,44 EUR/st.
Essentie met mirabelsmaak 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/st.
Smaakessentie Reserve Brandy, 40 ml, voor 4 L
3,68 €
3,68 EUR/st.
Essence met aardbeiensmaak, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Flesje 50 ml met dop - 10 stuks
6,92 €
0,69 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk „Nalewka domowa”, 1 stuk
1,02 €
1,02 EUR/st.
Heupfles type likeurfles 100 ml 10 stuks
4,87 € 3,56 €
0,36 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop en opdruk „Cytrynówka” – design 1
1,17 €
1,17 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.
Plantengieter - wit bord met keramische voet, 200 ml
3,68 € 2,39 €
2,39 EUR/st.
Plantengieter – zwart bordje met keramische voet, 200 ml
Plantenbesproeier – transparant blad met keramische voet, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/st.
Plantengieter – groen blad met keramische voet, 120 ml
Plantengieter – zwart bord, 200 ml
1,36 € 0,53 €
0,53 EUR/st.