Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Set vultrechters van roestvrij staal voor verticale worstenvullers van Browin, 3, 5, 7 L, 4 st.
12,19 €
3,05 EUR/st.
Framepers voor fruit - roestvrij staal, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/st.
Pot TO 235 ml met gekleurde deksel fi82 - 6 stuks
4,46 € 3,31 €
0,55 EUR/st.
Net voor klimplanten (3,2 x 1,2 m)
1,95 €
1,95 EUR/st.
Keukenthermometer (0°C tot +100°C) 12,3cm
4,22 €
4,22 EUR/st.
Pot TO 65 ml met gekleurde deksel fi66 - 6 stuks.
5,31 € 3,00 €
0,50 EUR/st.
Kamertemperatuurmeter met gouden schaal (-10°C tot +50°C) 12cm
2,07 €
2,07 EUR/st.
Natuurlijke vloeibare stremsel voor kaas 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Filterkolom van roestvrij staal, hangend, inclusief accessoires en actieve kool
44,39 €
44,39 EUR/st.
Houten rasp 49x17cm- 3 messen
13,90 €
13,90 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, zwart, 20 stuks
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/st.
Roestvrijstalen container 60 l met deksel
138,05 €
138,05 EUR/st.
Keukenthermometer met afbeelding (0°C tot +120°C) 21,0cm
5,34 €
5,34 EUR/st.
Houten rasp, 45x15 cm, 3 messen
12,44 €
12,44 EUR/st.
Roestvrijstalen container 161 L met deksel
230,73 €
230,73 EUR/st.