Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Spikes tegen vogels, op plastic strip, 10 stuks
21,95 €
2,19 EUR/st.
Decoratieve vogelafschrikkende strips met spikes, wit - van kunststof, 6 stuks
10,24 €
1,71 EUR/st.
Spikes voor vogels, op metalen strip, 10 stuks
21,46 €
2,15 EUR/st.
Keukenthermometer (0°C tot +100°C) 17,5cm
4,39 €
4,39 EUR/st.
Keukenthermometer (0°C tot +120°C) 20,5cm
5,80 €
5,80 EUR/st.