Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
PVC plantenbindband, 1,2 cm x 40m
1,53 €
1,53 EUR/st.
Tuinband met klittenband, groen, 15 mm x 5 m
3,94 € 2,78 €
2,78 EUR/st.
Kurk / kap voor ballonnen met smalle hals fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/st.
Twee-armige metalen kurkapparaat "Basic"
22,44 €
22,44 EUR/st.
Preciezieborstel voor het reinigen van huishoudelijke apparaten en meer
0,83 €
0,83 EUR/st.
Spikes tegen vogels, op plastic strip, 10 stuks
21,95 €
2,19 EUR/st.
Spikes voor vogels, op metalen strip, 10 stuks
21,46 €
2,15 EUR/st.
Plastic trechter fi 35 cm
8,44 €
8,44 EUR/st.
Fles „Staromiejska” met paddenstoelkurk, 500 ml, 1 stuk
1,44 €
1,44 EUR/st.
Fles Napoleon 500 ml met dop fi28, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant kleurloos, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/st.
Drievoudige gietersbol (driekamer), transparant groen, 600 ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant blauw, 600 ml
Plastic trechter fi 10 cm
1,61 €
1,61 EUR/st.