Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Klubowa-fles 500 ml met gouden schroefdop, set van 6 stuks.
5,41 €
0,90 EUR/st.
Herbowa-fles 500 ml met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Fles „Mrożona” 0,5 l met kurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Fles BELISSIMO 250 ml, met natuurkurk, 1 stuk.
1,17 €
1,17 EUR/st.
Tijdloze fles 500 ml met schroefdop, 1 stuk.
3,14 €
3,14 EUR/st.
Vacuümmachine - multifunctioneel, zwart
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/st.
Fles Olimp 200 ml met schroefdop, 1 stuk
0,88 €
0,88 EUR/st.
Fles „Staromiejska” met paddenstoelkurk, 500 ml, 1 stuk
1,44 €
1,44 EUR/st.
Fles „Szafirowa” 700 ml met schroefdop, 1 st.
1,36 €
1,36 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 250 ml, met T-stopper, 1 stuk
Decoratieve fles ICONA 500 ml, met paddenstoelkurk, 1 stuk
Elektronische thermometer van het merk Soens – met sonde, wit
10,24 €
10,24 EUR/st.