Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Slang voor het aftappen van wijn
3,41 €
1,71 EUR/m
Slang voor het aftappen van wijn met pomp
6,39 €
6,39 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn met klem
4,73 €
4,73 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
PVC-slang 7,0x1,5 mm - 5 m + snelkoppeling
5,75 €
5,75 EUR/st.
Set van slangen voor de distilleerder met elleboog
4,46 €
4,46 EUR/st.
Essence met chocoladesmaak 100 ml voor 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Essence met muntsmaak voor 2 L - 40ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Modulaire distilleerder voor aromatisering van distillaten 30 L - zonder verwarmingselement
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Glazen filtratiekolom in set met alcoholmeter, siliconenslang en kokosnootkool
28,53 €
28,53 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Essentie met kersensmaak voor 10 L - 100 ml
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.