Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vogelverschrikker – reflecterende spiralen in zilverkleur, 6 stuks
2,88 €
0,48 EUR/st.
Reflecterende vogelafschrikhanger - uil met belletjes
2,78 €
2,78 EUR/st.
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Set van 6 essences - cocktail 6x40 ml
Set van 6 essences - FRUIT 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Set van essences Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/st.
Set van flesjes met kurken, 240 ml - 4 stuks
6,38 € 5,27 €
1,32 EUR/st.
Set van slangen voor de distilleerder met elleboog
4,46 €
4,46 EUR/st.
Set vultrechters van roestvrij staal voor verticale worstenvullers van Browin, 3, 5, 7 L, 4 st.
12,19 €
3,05 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Papieren potten 6 x 6 x 6, set van 5 stuks.
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/st.
Papieren potten 4,5 x 5 x 4,5, set van 5 stuks.
5,51 € 4,95 €
0,99 EUR/st.
Klubowa-fles 500 ml met gouden schroefdop, set van 6 stuks.
5,41 €
0,90 EUR/st.