Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Set: kurken + etiketten + hoezen - 8 stuks
3,02 €
3,02 EUR/st.
Set: kurken+etiketten+kappen - 20 stuks
5,85 €
5,85 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Set van flesjes met kurken, 240 ml - 4 stuks
6,38 € 5,27 €
1,32 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Marina-fles 500 ml met kurk, 1 stuk
1,68 €
1,68 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 100 stuks
19,75 € 18,29 €
0,18 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 10 stuks
2,80 € 2,51 €
0,25 EUR/st.
Natuurlijke kurk, cilindrisch d.22x38 20st.-agglomeraat
3,22 €
0,16 EUR/st.
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Krimpkappen met perforatie zwart fi31mm 100st.
6,65 € 6,00 €
0,06 EUR/st.
Olijfgroene wijnfles 0,75 L - verpakking van 8 stuks
Onbreekbare, multifunctionele fermentatiepot, 8L
6,31 € 5,97 €
5,97 EUR/st.