Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Schroefdoppen voor flessen Ø 28/18 - mix - 100 stuks
10,24 €
0,10 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi 28/18 mm - zwart, 8 stuks.
1,76 €
0,22 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Flessendop fi 28/18 - goud - 8 stuks
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Flesje ‘Maluch’ met goudkleurige schroefdop, 40 ml, 10 stuks
4,41 €
0,44 EUR/st.
Klubowa-fles 500 ml met gouden schroefdop, set van 6 stuks.
5,41 €
0,90 EUR/st.
Kloosterfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstboom', 1 stuk.
1,63 €
1,63 EUR/st.
Heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Nalewka domowa', 1 stuk
Deksel fi 82/6 Folk, 10 stuks
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Schroefdop fi 82/6 wit - 10 stuks
1,85 € 1,46 €
Schroefdop fi 82/6 goud - 10 stuks.
1,72 € 1,36 €
0,14 EUR/st.
Dop fi 66 goud - 10 stuks
1,29 € 1,10 €
0,11 EUR/st.
Deksel fi 66/4 fruit op witte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.