Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Multifunctionele pot met kraantje 3L
6,90 € 5,83 €
5,83 EUR/st.
Schroefdop fi 82/6 goud - 10 stuks.
1,72 € 1,36 €
0,14 EUR/st.
Schroefdop fi 100 goud - 10 stuks
3,68 € 2,39 €
0,24 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 5L
7,16 € 6,14 €
6,14 EUR/st.
Schroefdop fi 100 wit - 10 stuks
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/st.
Schroefdop fi 82/6 wit - 10 stuks
1,85 € 1,46 €
0,15 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 10L
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/st.
Pot TO 300ml fi66 - 6st.
2,12 €
0,35 EUR/st.
Pot TO 2L met gouden deksel fi82/6 - 6 stuks
13,90 € 8,83 €
1,47 EUR/st.
Distilleermodule - kop 2 opvangbakken koeler
116,34 €
116,34 EUR/st.
Distilleermodule - kop 1 afscheider koeler
114,39 €
114,39 EUR/st.
Distilleermodule - kop - spiraalkoeler
86,10 €
86,10 EUR/st.
Glazen container 545 ml, met deksel om op te hangen
1,95 €
1,95 EUR/st.
Glazen container 350 ml, met deksel om op te hangen
1,39 €
1,39 EUR/st.
Glazen container 235 ml, met deksel om op te hangen
1,10 €
1,10 EUR/st.