Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Schroefdoppen voor flessen Ø 28/18 - mix - 100 stuks
10,24 €
0,10 EUR/st.
Schroefdop voor vierkant vat 20 L, Ø 19 cm
3,12 €
3,12 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi31,5/24 - goud - 6 stuks
0,39 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi 28/18 mm - zwart, 8 stuks.
1,76 €
0,22 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,43 € 1,27 €
1,27 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Platte heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Pasen', 1 stuk
1,63 €
0,00 EUR/st.
Fles 3L Dama met schroefdop
5,14 €
5,14 EUR/st.
Fles Miss Barku 500 ml met schroefdop, 1 stuk
3,55 € 2,63 €
2,63 EUR/st.
Daniels-fles 500 ml met schroefdop, opdruk “Bimber OLD”, 1 stuk
1,88 €
1,88 EUR/st.
Daniels-fles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,56 €
1,56 EUR/st.
Fles Dama.5 L met schroefdop
6,44 €
6,44 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk "Paasei", 1 stuk.
1,02 €