Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi 28/18 mm - zwart, 8 stuks.
1,76 €
0,22 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Kloosterfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstboom', 1 stuk.
1,63 €
1,63 EUR/st.
Daniels-fles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,56 €
1,56 EUR/st.
Fles GLORIA 0,5 L, met gouden schroefdop Ø28, 1 stuk
1,29 €
1,29 EUR/st.
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,43 € 1,27 €
1,27 EUR/st.
Platte heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Pasen', 1 stuk
0,00 EUR/st.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Bimber', 1 stuk
2,02 € 1,63 €
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop en opdruk 'Fruit', motief 1
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop, opdruk „Kerstman”, 1 st.
Fles 3L Dama met schroefdop
5,14 €
5,14 EUR/st.
Tynktura-fles 500 ml met opdruk ‘Cytrynówka’ en schroefdop
1,88 €
1,88 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk "Paasei", 1 stuk.
1,02 €
Fles Dama.5 L met schroefdop
6,44 €
6,44 EUR/st.