Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Schroefdoppen voor flessen Ø 28/18 - mix - 100 stuks
10,24 €
0,10 EUR/st.
Schroefdop voor vierkant vat 20 L, Ø 19 cm
3,12 €
3,12 EUR/st.
Schroefdop fi 100 wit - 10 stuks
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/st.
Schroefdop fi 100 goud - 10 stuks
3,68 € 2,39 €
0,24 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi31,5/24 - goud - 6 stuks
0,39 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi 28/18 mm - zwart, 8 stuks.
1,76 €
0,22 EUR/st.
Schroefdop fi 82/6 wit - 10 stuks
1,85 € 1,46 €
0,15 EUR/st.
Schroefdop fi 82/6 goud - 10 stuks.
1,72 € 1,36 €
0,14 EUR/st.
Schroefdeksel voor vierkante vaten 30, 40 en 50 L, Ø 22 cm
3,58 €
3,58 EUR/st.
Schroefmoer voor Browin-worstvullers nr 311036, 311037, 311038
6,41 €
6,41 EUR/st.
Schroefdeksel voor vaten met klemring 60 en 85 L, Ø 33,5 cm
5,85 €
5,85 EUR/st.
Schroefmoer voor Browin-worstvullers nr. 311003, 311009, 311020
4,49 €
4,49 EUR/st.
Schroefdeksel met print – fruitmotief, Ø 82/6, 10 stuks
1,53 €
Schroefdeksels Ø82/6 geruit - 10 stuks
1,85 € 1,53 €