Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot voor likeuren 5L en deksel met handvat
5,31 € 4,46 €
4,46 EUR/st.
Pot 4L met zwarte deksel ø 100
4,21 € 3,41 €
3,41 EUR/st.
Pot 3 L - 1 stuk, gouden deksel (fi 100)
3,94 € 2,56 €
2,56 EUR/st.
Glazen vat 5 L, met brede vulopening, kurk, standaard en kraantje
24,63 €
24,63 EUR/st.
Glazen vat 3 L, met brede tuit, kurk, standaard en kraantje
15,36 €
15,36 EUR/st.
Distilleermodule - kop 1 afscheider koeler
114,39 €
114,39 EUR/st.
Distilleermodule - kop 2 opvangbakken koeler
116,34 €
116,34 EUR/st.
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Pot TO 720 ml met gekleurd deksel fi 82/6 - 6 stuks
3,70 €
0,62 EUR/st.
Pot 4 L met deksel ø 100
Glazen pot 8 L, met tang
9,46 € 7,88 €
7,88 EUR/st.
Pot 1,5 L, fi 82/6 met gekleurd deksel + tang
3,63 € 2,39 €
2,39 EUR/st.