Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
TO-deksel Ø100 mm geel, kunststof, met handgreep, voor glazen potten
1,73 €
1,73 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, 45° afgeschuind, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
2,78 €
0,56 EUR/st.
Duo Grill voor vlees, 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Siliconen zuiger fi14,2 cm voor 5 kg vulmachines
6,73 €
6,73 EUR/st.
Siliconen zuiger fi11,5 cm voor 3 kg vulmachines
5,29 €
5,29 EUR/st.
Moer voor Browin-worstenvullers nr 311002, 311004, 311005, 311007, 311008
5,27 €
5,27 EUR/st.
Gietijzeren jachtketel met geëmailleerd interieur, 8 L
59,02 €
59,02 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium
13,17 €
13,17 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium versie - buis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/st.
TO-pot 1,7 L met een geel kunststof deksel met handgreep, Ø 100 mm, 1 stuk
2,39 €
2,39 EUR/st.
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop en handgreep
2,36 €
2,36 EUR/st.
Jute band 5 cm / 8 m
4,21 € 2,56 €
0,32 EUR/m